Ostatnie lata rozwoju medycyny to olbrzymi postęp w leczeniu chorób onkologicznych. Pojawiają się nowe terapie i nowe metody operacyjne które dają pacjentom perspektywę dłuższego życia i lepszego jego komfortu. Co ważne, ten postęp staje się stopniowo dostępny dla coraz większych grup pacjentów, a co za tym idzie wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy przez lekarzy. 

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i chcąc podzielić się doświadczeniami z naszego regionu z Kolegami z całej Polski postanowiliśmy zorganizować I Zachodniopomorskie Dni Onkologiczne.

Chcielibyśmy, aby konferencja Zachodniopomorskie Dni Onkologiczne stała się cyklicznym spotkaniem onkologów, ginekologów, chirurgów i innych specjalności zaangażowanych w diagnozowanie i leczenie nowotworów. 

Jako wykładowców zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, autorytety z onkologii klinicznej, ginekologii onkologicznej czy chirurgii. Będziemy rozmawiać o nowościach i o codziennej praktyce. 

 

Mamy nadzieję, że Zachodniopomorskie Dni Onkologiczne staną się znakomitą okazją do wiosennej edukacji i integracji naszego środowiska.

 

Serdecznie zapraszamy

Dr hab. n. med. Anita Chudecka-Głaz

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Byrski

Copyright © Medical Art Group

Ta strona używa plików cookie do poprawnego działania. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na te zasady.

Zobacz politykę prywatności